Welcome, Guest
Username Password: Remember me

E3 is coming !!!
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: E3 is coming !!!

E3 is coming !!! 5 years ago #874

E3 se apropie cu pași repezi, iar producătorii de jocuri cu mic, cu mare, au început să scoată artileria grea în drum sub formă de leak-uri, trailere, imagini sau încă își păstrează cele mai bune cărți pentru evenimentul în sine.

În acest articol o să vă prezint ultimele știri apărute și ce s-ar putea să aflăm de la potențialii expozanți de la E3.

Dead Space 3 leaked

În urmă cu două zile, pe un site de știri de la coreeni a apărut o imagine și un logo care au confirmat continuarea seriei Dead Space. Cei de la EA văzuți cu faptul împlinit au decis să ne confirme că jocul se află în producție de ceva vreme și ne-au mai oferit câteva informații suplimentare acompaniate de un set de imagini.

În Dead Space 3 o să ne întâlnim din nou cu Isaac Clarke, care de data asta se află pe o planetă înghețată împreună cu partenerului lui John Carver. O nouă abilitate pe care o să o aibă la dispoziție Isaac este cea de dual-wielding, more guns, more shooting, more blood. De asemenea, pe data de 4 Iunie, la ora 23:00 o să se lanseze și primul trailer pentru joc.

Restul articolului il gasiti aici: www.overheat.ro/2012/06/03/e3-is-coming/
O sa vedeti ca este unul foarte mare

Re: E3 is coming !!! 5 years ago #875

Inca un joc Overhyped pe care-l strica ca Diablo 3?

Uite un filmulet facut de VAlve

Re: E3 is coming !!! 5 years ago #901

• Nicu
  • Junior Geek
Ce bine că nu-s ahtiat după joace... Doar mi-aș complica existența. Și-așa abia am scăpat de sindromul nelansării Ivy Bridge la început de an, așa cum speram. Măcar un an să mai stau liniștit, până apare Haswell. Atunci iar o să mă apuce curiozitatea, că peste un an s-ar cuvine ca ultrabook-urile cu Haswell să preia piața de PC-uri portabile.

P.S. Amuzant-trist clipul de mai sus.

Re: E3 is coming !!! 5 years ago #903

• hidden
  • Junior Geek
Chiar le dau dreptate celor de la Valve (desi au cam exagerat putin).
Close your eyes and feel the geeky breeze
  • Page:
  • 1

Who's Online »

We have 1164 guests and no members online

Maguay © 2012.