Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Sniper Elite V2
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Sniper Elite V2

Sniper Elite V2 5 years, 5 months ago #698

Asta e primul review scris de mine. Am sa postez inceputul la review si dupa va dau link fiindca e destul de mare.

"A sosit marele moment ca Sniper Elite V2 să primească un review bine meritat și condimentat cu ciufutenie a la moi. În rândurile ce urmează voi încerca să vă expun experienţa mea cu acest joc, astfel încât să vă faceţi o impresie corectă despre noul titlu al celor de la Rebellion. Trebuie să menţionez de la bun început că varianta care ne-a fost oferită pentru teste nu este 100% finală, dar este foarte apropiată de cea pe care o veţi putea găsi în magazine peste două zile (4 Mai).

Let’s get down to business!

Începutul jocului este unul modest, care nu te aruncă imediat în mijlocul acțiunii, ci te pregătește pentru ce o să urmeze. Puteți să îl numiți un tutorial dacă vreți, menit să vă acomodați cu jocul, asta dacă nu ați jucat și primul Sniper Elite.

Așa cum am mai spus în articolele trecute, o să intrați în pielea lui Karl Fairburne, un oftier OSS ( Office of Strategic Services), care are sarcină să recruteze sau să lichideze savanții germani care au contribuit la programul de rachete V1 și V2 al Germaniei."

www.overheat.ro/2012/05/02/sniper-elite-v2-review/

Enjoy!

Re: Sniper Elite V2 5 years, 5 months ago #860

O parere ceva?

kopxueso 5 months, 4 weeks ago #22031

• Phyllisagefe
  • Page:
  • 1

Who's Online »

We have 1489 guests and no members online

Maguay © 2012.